Siatka Storanet®

ZAMÓW ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO!

Siatka STORANET® to produkt ochrony drewna składowanego przed szkodnikami wtórnymi, przyjazny dla środowiska i użytkownika.

Pobierz ulotkę

UWAGA: Zakup siatki Storanet możliwy jest jedynie do 31 maja 2021.

Siatka może być używana aż do 31 maja 2022.

Siatka Storanet® jest dostępna:

U partnerów:
ZPUH LP w Olsztynie,
ZUP LP w Łodzi,
ZUL w Bystrzycy Kłodzkiej

Bezpośrednio w Grube:
Kontakt: Paweł Sobusiak
E: psobusiak@grube.pl
T:. 608696898

Zapewniamy bezpłatny transport.

Storanet® jest siatką wykonaną z poliestrowych włókien nasyconych formulacją alfa-cypermetryny, stabilizowanej przez wiążący system polimerowy. Taka technologia gwarantuje długotrwałą aktywność owadobójczą siatki i zapobiega wypłukiwaniu substancji aktywnej przez opady atmosferyczne.

System stopniowego uwalniania zapewnia transport środka owadobójczego z wnętrza włókien na powierzchnię siatki, dzięki czemu Storanet zapewnia skuteczny i natychmiastowy efekt zwalczania chrząszczy. Dzięki wypełnieniu insektycydem wnętrza włókien, siatka nie stwarza zagrożenia dla użytkownika.

Zakres stosowania

Przeciwko szkodnikom wtórnym (owadom rozwijającym się w korze i drewnie). Surowiec drzewny iglasty, liściasty i gatunków ozdobnych. Przed rójką chrząszczy, na terenach zagrożonych przez owady. System Storanet® jest skuteczny przez co najmniej 6 miesięcy, również w niskich temperaturach. Szczególnie zalecany do stosowania wczesną wiosną do ochrony drewna stosowego.

Sposób użycia

Siatka Storanet® służy do okrywania drewna przed szkodnikami wtórnymi rozwijającymi się w korze i drewnie: kornikami oraz owadami z rodziny Bogatkowatych i Kózkowatych. Siatka ma 8 metrów szerokości i jest pakowana w formie rolek, co ułatwia transport do miejsca zastosowania.

Całkowita długość siatki w rolce wynosi 12,5 m. Siatką należy przykryć drewno, które ma być chronione (pojedyncze dłużyce, stosy drewna ułożone wzdłużnie lub poprzecznie).