Nasza oferta

Drodzy klienci, nasze doświadczenie i wiedza mówią nam, że szykując się na przygodę najlepiej wszystko przymierzyć i dobrać na miejscu. Dlatego zapraszamy do sklepu stacjonarnego po towar i poradę. W ofercie naszego sklepu stacjonarnego znajdują się setki markowych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach i coraz więcej z nich znajdziesz również w e-sklepie. Jest to na razie tylko niewielki wycinek bogatej oferty sklepu stacjonarnego.

Masz daleko do Suchego Lasu?  Zapraszamy po poradę przez telefon – 61 8115 515. Zdjęcie wybranego towaru możemy Ci też wysłać MMS-em!

Tak samo jak Ty czerpiemy przyjemność z przebywania na łonie przyrody. Dzięki odpowiednio dobranej odzieży możemy skupić się na tym co najlepsze: podziwianiu otoczenia. Wiemy, że potrafimy Ci pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania.

Wiemy co dobre.

Nowości w ofercie

NEWSLETTER
5% RABATU W PREZENCIE

Zapisz się i otrzymaj 5% rabatu na najbliższe zakupy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w przyszłości przez Narzędzia dla leśnictwa GRUBE sp. z o.o. z siedziba ul. Obornicka 14a, 62-002 SUCHY LAS w celach marketingowych następujących dotyczących mnie danych osobowych: adresu poczty elektronicznej. *
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Narzędzia dla leśnictwa GRUBE sp. z o.o. z siedziba ul. Obornicka 14a, 62-002 SUCHY LAS informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności e-mailem zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). *
Zapoznałem się z Klauzulą RODO i zgadzam się z jej zapisami. *
Wolisz sprawdzić towar i porozmawiać z ekspertami?
Zapraszamy do sklepu w Suchym Lesie k. Poznania