Odpowiednie ubranie
stanowi jeden z filarów pracy leśnika.

Odpowiednie ubranie zaprojektowane z myślą o konkretnym przeznaczeniu, funkcjonalne i przetestowane w najtrudniejszych warunkach, stanowi jeden z filarów pracy leśnika.

W tej części naszego sklepu będziemy przedstawiać Państwu produkty najlepiej spełniające powyższe kryteria. Stworzona oferta będzie ściśle odpowiadać potrzebom pracy w lesie. Odzież ta przez zastosowanie wybranych materiałów i lata testów w terenie tworzy zestawy, na które leśnik naprawdę może liczyć.

Produkty marki Fjall Raven w ofercie Grube
Produkty marki Craghoppers w ofercie Grube
Produkty marki Meindl w ofercie Grube

Oferta odzieży i obuwia dla leśników

Wyłącznie najlepsze marki

Praca leśnika jest ściśle związana z przyrodą. Środowisko naturalne nas zachwyca, wciąga i utrzymuje świat lepszym, ale wymaga podczas pracy w nim odpowiedniego ubrania. Od wielu lat firma GRUBE we współpracy z producentami z całego świata stara się sprostać temu wyzwaniu. Nasz komfort przebywania w środowisku naturalnym, a szczególnie pracy w nim, w dużej mierze jest uzależniony od noszonej odzieży.

Kurtki, bluzy, swetry

odzież marek: Fjall Raven i Craghopper

Spodnie

odzież marek: Fjall Raven i Craghopper

Buty

obuwie marki Meindl

Pozostałe

Bluzy, kamizelki, koszule, czapki i inne

Polecamy

„Z przyrodą trzeba nauczyć się współpracować, a nie walczyć”

Roald Amundsen

Praca leśnika jest ściśle związana z przyrodą. Środowisko naturalne nas zachwyca, wciąga i utrzymuje świat lepszym, ale wymaga podczas pracy w nim odpowiedniego ubrania. Od wielu lat firma GRUBE we współpracy z licznymi producentami z całego świata stara się sprostać temu wyzwaniu. Nasz komfort przebywania w środowisku naturalnym, a szczególnie pracy w nim, w dużej mierze jest uzależniony od noszonej odzieży.

NEWSLETTER
5% RABATU W PREZENCIE

Zapisz się i otrzymaj 5% rabatu na najbliższe zakupy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w przyszłości przez Narzędzia dla leśnictwa GRUBE sp. z o.o. z siedziba ul. Obornicka 14a, 62-002 SUCHY LAS w celach marketingowych następujących dotyczących mnie danych osobowych: adresu poczty elektronicznej. *
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Narzędzia dla leśnictwa GRUBE sp. z o.o. z siedziba ul. Obornicka 14a, 62-002 SUCHY LAS informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności e-mailem zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). *
Zapoznałem się z Klauzulą RODO i zgadzam się z jej zapisami. *
Wolisz sprawdzić towar i porozmawiać z ekspertami?
Zapraszamy do sklepu w Suchym Lesie k. Poznania