Narzędzia dla Leśnictwa GRUBE sp. z o.o.

Ul. Obornicka 14 a
62-002 SUCHY LAS
T: 61 8115 515
E: sklep@grube.pl

NIP: 781 00 14 026
Regon: 630134939
KRS: 0000129360

Zarejestrowano w Sądzie Rejonowym w Poznaniu, kapitał zakładowy 100 000,00 PLN, nr rachunku bankowego 54 1090 1463 0000 0000 46001988

Sklep stacjonarny

Jak dojadę

Nasi eksperci

Odzież, obuwie MEINDL, leśna siatka ogrodzeniowa

Paweł Sobusiak
T: 61 8115 515, 61 6523 416
M: 608 696 898
E: psobusiak@grube.pl

STIHL i VIKING – sprzedaż, serwis; urządzenia pomiarowe, narzędzia leśne i ogrodnicze, realizacja zamówień

Sławomir Skoczyński
T: 61 8115 515
M: 606 721 280
E: sskoczynski@grube.pl

Optyka myśliwska, urządzenia pomiarowe, narzędzia leśne i ogrodnicze, realizacja zamówień

Rafał Komarowski
T: 61 8115 515
M: 602 639 566
E: rkomarowski@grube.pl

Eksport, import, przyjmowanie reklamacji

Sylwia Siewert
T: 61 8115 515, 61 6523 417
M: 606 721 319
E: ssiewert@grube.pl

Realizacja zamówień

Anna Sobieraj
T: 61 8115 515
M: 668 854 381
E: asobieraj@grube.pl

Kinga Modrzejewska
E: 61 8115 515
M: 606 738 602
E: kmodrzejewska@grube.pl

Izabela Ciesiółka
T: 61 8115 515
M: 602 260 658
E: iciesiolka@grube.pl

Zaufanie klientów to największa nagroda

Wierne grono stałych, zadowolonych klientów potwierdza …

Fachowa obsługa klienta

Nie masz pewności jaki produkt wybrać? Zapytaj naszych specjalistów.

 XX dni na zwrot

Gwarantujemy bezpieczny i satysfakcjonujący zakup.

 Darmowa dostawa pow. XX zł

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.